Fansat janë të bindur se Kiara Tito është shtatzënë

INA
INA

30 Gusht, 2023

Ditën e djeshme, prindërit e Kiara Titos kanë festuar 30-vjetorin e martesës.

Ata mblodhën në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar. Të pranishëm sigurisht që ishte çifti Kiara Luiz, dhe nëna e këtij të fundit.

Por, në një video të bërë publike, ku shihet Kiara duke kërcyer, fansat janë të bindur se moderatorja është në pritje të ëmbël pasi fare qartë mund të shihet barku i rrumbullakosur.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

Publikohet kolona zanore e filmit që Luizi e këndon

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

albano bogdo

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon (FOTO)

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi-aliaj

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës (FOTO)

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Luizi votoi

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër (FOTO)

INFO

NA NDIQ