Fansja e mitur i kërkon takim, Stresi publikon bisedën – habit me përgjigjen dhe këshillat

ina-online
ina-online

10 Gusht, 2023

Reperi Stresi është një nga më të dashurit për të rinjtë. Ai tashmë ndodhet në koncerte në Kosovë dhe Shqipëri ku mesazhet nga fansat nuk kanë munguar.

Mirëpo, ai ka bërë publike një bisedë me një vajzë, e cila është vetëm 17-vjeçe.

Kjo e fundit kërkonte të dinte se në cilin club do performonte Stresi, pasi kishte dëshirë për ta takuar.

Reperi, e pyet fillimisht për moshën, e më pas e këshillon që të bëjë kujdes pasi ka shumë persona të këqinj që mund të përfitojnë nga ajo.

“Jo se du me bo të mirin po kam 1000 virtyte që duhet me i pas nje fisnik. Zoti i vrafte në qofshin repera a vipa apo ca do qofshin… Cdo femre i falet adoleshenca sepse ka meshkuj kurva që i mashtrojnë dhe kështu ndodh në realitetin tonë të shpifur….. Bohu burr edhe ndale epshin. Stop”, ka shkruar reperi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

Publikohet kolona zanore e filmit që Luizi e këndon

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

albano bogdo

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon (FOTO)

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi-aliaj

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës (FOTO)

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Luizi votoi

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër (FOTO)

INFO

NA NDIQ