Fansja nga Struga iu dedikon këngë Kiarës dhe Luizit (Video)

INA
INA

28/12/2023

Këngëtari Luiz Ejlli dhe partnerja e tij Kiara Tito janë surprizuar nga një vogëlushe e cila quhet Dilara.

Vogëlushja i ka dedikuar një këngë çiftit, ku i uron jetë të gjatë bashkë me vajzën që do vijë së shpejti në jetë.

Përfundoni me dhimbjen e kyceve në një kohë të shkurtër me këtë

“Dilara vogël na ka dedikuar një këngë. Ne të falenderojmë shumë”, shkruan Kiara në Instastories.

Në këngë ajo thotë, se i përshëndet Kiarën dhe Luizin nga Struga.

https://youtu.be/cg6xsv5-aac?si=EHLmgQddavWyX83Q

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

INFO

NA NDIQ