Fatmir Limani dhe Arjanit Hoxha në një takim në Shkup, çka po bisedohet?’

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22/01/2022

Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha është parë sot në një takim me Fatmir Limanin, kandidatin e pavarur për komunën e Kërçovës në zgjedhjet e fundit.

Foto është dërguar në adresë të INA nga dëshmitarë të këtij takimi që është zhvillu në një lokal të njohur në Shkup.

Së fundi janë shtuar  zërat se tanimë po bisedohet për angazhimin politik të Limanit në Lëvizjen BESA. Por gjithçka ende është jozyrtare.

Limani ishte kandidat i pavarur në zgjedhjet e fundit lokale në Kërçove ku grumbulloi afër 5000 vota si dhe lista e tij e këshilltarëve siguroi 3 mandate në Këshillin Komunal.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

qeveria kosoves prishtine

Sot ditë zie në Kosovë në kujtim të vajzave dhe grave të vrara

ikja

Të dhënat e trishta/ Të rinjtë po ikin në emigracion, të moshuarit punojnë

Arben Taravari

Taravari uron Kosovën për votimin në Asamblenë e KiE: Gjithmonë me Kosovën tonë

qeveria-750x430

Qeveria vendosi: 24 prilli dhe 8 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Ali Ahmeti tubim

Ahmeti: “Ju thash, ma jepni shpatën dhe ju më besuat e unë nuk ju zhgënjeva”

Protesta_Mjeket

Qeveria mori vendim për specializantët

06eb15d2-4c29-4428-829f-782a34419ce7

Kasami nga Dibra: Do të investojmë në zhvillimin e vendit, do të mbështesim rininë dhe kthimin e mërgatës

FB_IMG_1713299161129

Taravari: Na tronditi lajmi për vdekjen e mërgimtarit tonë Taip Fidani në Sarajevë

Afrim Gashi

Gashi nga Dibra: BDI ka zgjedhur ta shajë Rusinë, për t’i ikur kritikës për hajninë

INFO

NA NDIQ