Fatmir Limani paralajmëron ‘frontin’ politik në shtator

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22 Janar, 2022

Fatmir Limani, kandidati i pavarur për kryetar të Kërçovës në zgjedhjet e fundit ka paralajmëruar front dhe aktivizim politik në muajt në vijim.

Ai përmes një postimi ka bërë të ditur për veprim politik apo siç e ka quajtur ‘front’ nga muaji shtator.

Ja postimi i tij:

Përpara një viti filluam me tre, dy nga të cilit shprehnin mëdyshje, por me përkushtim arritëm në 5.000 përkrahës të përbetuar.

Rivazhdojmë me 5.000, të përbetuar, drejt “frontit” që hepet në Shtator.

Takim, për krijimin e strukturave, të cilat bëjnë përgatitjen e Kuvendin… !

*Ps: Bashkim që t’i sigurojmë pushtet popullit dhe asesi të kërkohet shpata, për të prerë kokat e të dëshmuarve në veprimtari”, ka shkruar Limani.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vjosa osmani

Vjosa Osmani për Reuters flet për raportet e Kurtit me SHBA, godet Vuçiqin (VIDEO)

Escobar Lajcak

Escobar zbulon kërkesat për Kosovën e Serbinë

dua-1

Dua Lipa flet për fëmijërinë: Isha krenare, por doja të kisha një emër anglez

mesi messi mls inter miami

Zyrtare/Ky është klubi i ri i Messit

vjosa osmani ismail kadare

Kadare: Ky është triumfi shekullor i kombit tonë

Arben Taravari

Taravari paralajmëron dorëheqje të tij ose Azir Aliut nëse vërtetohet “punësimi i dhëndrit”

kurti svecla veri

Kurti në Mitrovicë, viziton policët: Oficerët tanë të çeliktë, u njoftova me operacionet e tyre

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi: Mickoski mund të luajë me të ardhmen e tij, por jo me të ardhmen e Maqedonisë

DCIM100MEDIADJI_0484.JPG

Ndryshimet eventuale në Qeveri, ky është qëndrimi i ASH-së

INFO

NA NDIQ