Fatmir Limani publikon video me dron të pasurisë së Ali Ahmetit((VIDEO)

“☆ M-BAYRAKTARI I VËRTETË”, ështe titulli i një postimi nga Fatmir Limani, i cili pohon se në video janë pasuritë e kreut të BDI-së, Ali Ahmeti.

“DRON-skaneri që filmon nga toka e qielli çifligjet, vilat, veturat, fabrikat, ndërtesat dhe pronat e familjes aristokrate, e cila s’njeh fillimin dhe fundin e jetës luksoze.

*Ps: Nesër me të tjera skanime…., nga M-BAYRAKTARI !”, ka shkruar Limani nga Lëvizja BESA.(INA)