Fatmir Limani publikon video me dron të pasurisë së Ali Ahmetit((VIDEO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25/01/2023

“☆ M-BAYRAKTARI I VËRTETË”, ështe titulli i një postimi nga Fatmir Limani, i cili pohon se në video janë pasuritë e kreut të BDI-së, Ali Ahmeti.

“DRON-skaneri që filmon nga toka e qielli çifligjet, vilat, veturat, fabrikat, ndërtesat dhe pronat e familjes aristokrate, e cila s’njeh fillimin dhe fundin e jetës luksoze.

*Ps: Nesër me të tjera skanime…., nga M-BAYRAKTARI !”, ka shkruar Limani nga Lëvizja BESA.(INA)

https://www.facebook.com/100067467912374/posts/pfbid02tmVYedLZwgp2oZYXzUqDiYTwhVXD3bhY4AentWSZf2ukr33oWxnC8NQXKTc23etMl/?mibextid=UUgoR4

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1415

Vuçiq ankohet në OKB: punët e Maqedonisë së Veriut s’i pengon Serbia, por Albin Kurti

inbound5716384559552820021

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

speciazilanta

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

inbound1570935745553072141

Shefja e UNMIK-ut: Vazhdoj ta theksoj kërkimin e përgjegjësisë për incidentin në Banjskë

vucic vjosa osmani

Nis seanca për Kosovën në OKB, Osmani përball Vuçiqit

ASH

ASH: Ranë maskat, Mickoski shpalosi bashkëpunimin që ka me opozitën shqiptare

pasaporta

Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

inbound8095449253420538831

Valbona Adili Emini: Pabarazia gjinore në politikë ndihet kudo edhe pse kemi gra të forta e të emancipuara

bojan mariciq maricic

Mariçiq: Edhe “Demokracia e re sillet më e ndërgjegjshme se VMRO-DPMNE

INFO

NA NDIQ