Faton Shoshi në ‘krahët’ e Bleonës: Netë të zjarrta…Shoshi: T’paska pëlqy… (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti dhe menaxheri i famshëm Faton Shoshi publikuan një fotografi nga një takim i përbashkët në New York. Ky i fundit i njohur edhe si ish-partneri në muzikë dhe në jetë i Era Istrefit.

Këtë e ka bërë publike vetë këngëtarja në një postim në Instagram ku shfaqet me Fatonin. Por pa dhënë detaje se çfarë po i bën bashkë këto ditë ata të dy.