Fëmija aksidentoi traktorin, vdiq i moshuari nga Kumanova

INA
INA

29/05/2023

Një 63-vjeçar nga rajoni i Kumanovës ka ndërruar jetë pasi traktori në të cilin ishte pasagjer, e që po drejtohej nga një i mitur, pësoi aksident, përcjell TV21.

“Më datë 28.05.2023 në ora 17:20 është raportuar se në rrugën lokale në fshatin Tromexhë të Kumanovës, një traktor i drejtuar nga një i mitur nga fshati Tromexhë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal. Në vendin e aksidentit ka ndërruar jetë pasagjeri M.S.(63) nga fshati Mllado Nagoriçan, ndërsa vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencave Mjekësore. I mituri ka pësuar lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm të Kumanovës”, thonë nga MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

derivate nafta dizeli benzin

Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut

oliver spasovski

Arma e lidhur me vrasjen e dyfishtë është e në ekspertizë, ndarja e më shumë informatave nuk është e mirë për hetimin, thotë Spasovski

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

Kovaçevski: Qeveria teknike është e rregulluar me Ligj, dihen ministritë që i takojnë opozitës

Naim Murseli Liridon

Dyshohet se ia shiti armën Naim Murselit: 30 ditë paraburgim për të arrestuarin e katërt për rastin e Liridona Ademajt

granit plavaa

Sulmohet në burg vrasësi i Liridona Ademajt, ka tentuar dhe vetëvrasjen

radojcic milan

Ngrihet alarmi pas urdhërarrestit ndaj Radoiçiqit/ Ky mund të jetë plani i Serbisë!

mickoski gerqec

LSDM: Skandal i ri, Mickoski në të njëjtën tavolinë me të arrestuarin për trafikim të 32 kilogramëve drogë nga Gërçeci

vmro-dpmne

OBRM-PDUKM: Talat Xhaferi është i padenjë për postin e kryeministrit

oliver spasovski

Spasovski: Inspektorët do të mbajnë përgjegjësi nëse vërtetohet se kanë shpërndarë informacione për vrasjen e Vanjës

INFO

NA NDIQ