Fëmija kapet me marihuanë – arrestohet nga policia!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/02/2022

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se dje, në ora 17:00 në rajonin e Karposhit kanë kapur një fëmijë, pasi i njëjti ka poseduar marihuanë.

“Nëpunësit policorë të Njësitit për polici intervenuese në kuadër të SPB Shkup kanë arrestuar një fëmijë nga Shkupi për shkak se tek ai është gjetur marihuanë”; qëndron mes tjerash në kumtesën e MPB-së, transmeton TV21.

Pas dokumentimit të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

likov

Procesi në Likovë po zhvillohet pa pengesa. Fetai: Në zonat rurale fluksi më i madh është pas orës 15

Zgjedhje votime vota Maqedoni

KSHZ: 35.89 % votuan deri në ora 15:00

Screenshot_2024-04-24-16-05-49-430_com.facebook.katana-edit

Shefik Bajrami shkel rëndë urdhrat e Ministrisë së Brendhsme, nxjerr nga shtabi i SPB – Tetovë policët e deleguar për të qenë pjesë të shtabit

INFO

NA NDIQ