Fenerbahçe pranon ofertën e Real Madrid për Guler

Picture of ina-online
ina-online

06/07/2023

Talenti turk Arda Guler, do të transferohet nga Fenerbahçe tek Real Madrid, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Klubi nga Turqia ka pranuar ofertën prej 20 milionë eurove plus bonuse për shitjen e kartonit të 18 vjeçarit.

Testet mjekësore veçse janë caktuar për mesfushorin dhe pas tyre do të vie edhe zyrtarizimi.

TË FUNDIT
18 orë
Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli
18 orë
Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024
18 orë
Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester
18 orë
Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve
18 orë
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

ME TE LEXUARA

18 orë
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi
18 orë
Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve
18 orë
Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester
18 orë
Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024
18 orë
Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli

LEXO MË SHUMË

Jurgen Klopp

Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli

sylvinjo silvinjo

Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024

guardiola

Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester

bresti

Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve

mbappe

Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

Pep Guardiola

E konfirmon Guardiola: Do të jem në Man City edhe sezonin e ardhshëm

dybala

Interi gati të godas Romën, e do Dybala-n

kf besa doberdoll

Besa besë, habit me një veprim në Maqedoninë e Veriut

xherdan shaqiri

Dhimbje koke për Xherdan Shaqirin, media zvicerane ia përmend edhe pagën e lartë

INFO

NA NDIQ