“Ferma VIP” nis sonte transmetimin me 16 personazhe publike

INA
INA

22/03/2024

Një show tejet interesant fillon sonte.
Bëhet fjalë për “Ferma VIP”, ku mbledhë personazhe të njohura në një fermë, shkruan lajmi.net.

16 personazhe do të mbyllen në një fermë ku i pret shumë sfida interesante.

Disa nga emrat e tyre tashmë kanë nisur të zbulohen, dhe duket se do t’i shohim ndryshe siç i kemi parë.

Adrola Dushi, Çiljeta, Noizy, Sinan Hoxha, janë disa nga emrat.

Ky emision nis transmetimin sonte në ora 21 në Vizion Plus./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/vizionplustv/?utm_source=ig_embed&ig_rid=b7d6799d-14d6-40c8-85bf-4adb469ddd94

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

INFO

NA NDIQ