Fero martohet me një grua me mbulesë, por ja çfarë bën Arbenita (FOTO)

INA
INA

08/01/2024

Ditët e fundit qarkulloi lajmi se Fero është martuar më një grua me mbulesë.

Ky informacion duket se nuk e shqetësoi aspak Arbenitën, ish-bashkëshorten e tij.

Ajo nuk po ndalon duke e shijuar jetën në vende tropikale.
Arbenita është duke i shijuar vendet më të njohura në Kolombi, duke mos e bërë të ditur se kush po e shoqëron,shkruan “Kosovarja”.

Kjo është një nga ndarjet që vuajtja aspak nuk iu zgjati asnjërit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

INFO

NA NDIQ