Festë për tifozët e futbollit, këto janë super ndeshjet e muajit shkurt

0

Shkurti sjell ballafaqime interesante në ligat dhe garat kryesore evropiane të futbollit.

Muaji shkurt do të jetë i veçantë për tifozët e futbollit.

Gjatë tij rikthehet Liga e Kampioneve me super ndeshje.

Por, edhe në ligat kryesore evropiane do të ketë ballafaqime derbi mes skuadrave pretendente për titull, përcjell “lajmi.net”.

Këto janë ndeshjet kryesore që na presin gjatë këtij muaji të ri. /Lajmi.net/