Fetai: Frika e madhe e shtyn Ahmetin t’ia ofroj postin e kryeministrit z.Taravari

ina-online
ina-online

09/11/2023

Shkruan: Arben FETAI

“BDI e lansoi një ballon provues duke i “ofruar” Arben Taravarit postin e kryeministrit të parë shqiptar. Natyrisht se Taravari nuk fëlliqet duke u bërë kryeministër i Përzhinos i marrë me qira nga Ali Ahmeti. Por paramendoni se në çfarë paniku janë për t’i dorëzuar kundërshtarit më të madh premtimin e tyre kryesor zgjedhor”

*autori është kryetar i Institutit per Politika Publike “Arbër Xhaferi”

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bedri1-804x380-1

Ajdari: Cila është lidhja mes vrasjes së Vanjës dhe vrasjes te Liqeni i Smilkovës?

Zekerija Idrizi

Çohu dhe rebelohu SHQIPTARISHT!

atanas kostovski

Një shqiptar më bëri maqedonas krenar

amina nuraj

Një grua nga Sanxhaku vlen më shumë se një mijë burra në Ballkan

muhamer pajaziti

Arsimtar, e kemi marrë vizën për Gjermani

crispi

“Mbani sytë nga Shqipëria”, si e mbrojti Shqipërinë, arbëreshi në krye të Italisë

Lutfi Dervishi

Falimentimi i fjalës

refugjate-emigrante

Pse emigrimi është kthyer sërish në një problem të madh?

Beqir Sina

Nervozizmi i Kissingerit

INFO

NA NDIQ