Fetai nga ASH: Kush i mbron përgjegjësit e “Besa Trans”, Llaskarcës, Tetovës, nëse jo mafia e LSDM-BDI?

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/02/2022

“Kush i mbron përgjegjësit e “Besa Trans”, Llaskarcës, Tetovës, nëse jo mafia e LSDM-BDI?”, ka pyetur përfaqësuesi i Aleancës për Shqiptarët, Arben Fetai përmes një postimi në tuiter, përcjell INA.

Fetai vuri në dukje fajtorët për faktin se nuk ka përgjegjësi për 70 të vrarët në tragjeditë me autobusët e “Besa Trans” dhe “Durmo Tours”. si dhe spitalin modular për Covid në Tetovë.

“Pothuajse tre muaj nga tragjedia e Besa Trans në Bullgari.

Gjashtë muaj nga tragjedia në Spitalin e Kovid në Tetovë.

Tre vjet nga tragjedia e “Durmo Tours” pranë Llaskarcës.

Shtatëdhjetë jetë të humbura në rrethana çnjerëzore.

Përgjegjësi zero.

“Kush po i mbron përgjegjësit, nëse jo mafia e LSDM/BDI?”, ka pyetur Fetai në Twitter. (INA)

TË FUNDIT
48 minuta
Gashi: Me VMRO-në kemi biseduar për t’i përfunduar projektet shqiptare që janë nisur me vite
2 orë
U përpoqën, por nuk arritën – S’ka takim Siljanovska-Radev në Vatikan
3 orë
Stadiumi i Tetovës përplas Qeverinë me Komunën
3 orë
Spaskovski: Sjellja e partnerit të koalicionit, BDI-së, ka ndikuar në rezultatin e keq zgjedhor të LSDM-së
4 orë
Fillon debati për miratimin e propozim-rezolutës për gjenocidin në Srebrenicë

ME TE LEXUARA

2 ditë
Protestë e të punësuarve të Postës
22 orë
Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit
1 ditë
OEMVP mbështet kandidaturën e Muharrem Salihut për Parlamentin Evropian
11 orë
Milloshoski: Qeveria e re pritet të formohet deri më 20 qershor, me shumë gjasë do të përbëhet nga VMRO-DPMNE, VLEN dhe ZNAM
1 ditë
Korrupsioni "pret" pyjet në Maqedoninë e Veriut
5 orë
Rivotimi/ VMRO s’ka vendosur për ankesa, Fronti Evropian do të ankohet për procesin e rivotimit në Llërcë
1 ditë
Gazetari serb: Në Amerikë, Vuçiqi e luan rolin e tij të preferuar – viktimën, ra në radar për herë të 100-të
22 orë
Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6

LEXO MË SHUMË

Afrim Gashi

Gashi: Me VMRO-në kemi biseduar për t’i përfunduar projektet shqiptare që janë nisur me vite

Screenshot_20240523-132104~2

U përpoqën, por nuk arritën – S’ka takim Siljanovska-Radev në Vatikan

bilall kasami stadium

Stadiumi i Tetovës përplas Qeverinë me Komunën

oliver spasovski

Spaskovski: Sjellja e partnerit të koalicionit, BDI-së, ka ndikuar në rezultatin e keq zgjedhor të LSDM-së

srebrenica

Fillon debati për miratimin e propozim-rezolutës për gjenocidin në Srebrenicë

ziadin sela

Kujt i takon legjitimiteti pas rivotimit? Sela: Edhe fituesi në kampusin shqiptar duhet të marrë mandat

arber ademi

Si e humbi Fronti një deputet në Llërcë? Ademi: Nuk i pranojmë rezultatet! Ibrahimi: Ankesat të dërgohen në KSHZ

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

Pas dorëheqjes së Kovaçevskit, LSDM-ja fillon përgatitjet për zgjedhjen e liderit të ri

KSHZ-Komisioni

Rivotimi/ VMRO s’ka vendosur për ankesa, Fronti Evropian do të ankohet për procesin e rivotimit në Llërcë

INFO

NA NDIQ