Fifi brenda shtëpisë ‘Big Brother Vip’, e çuditshme çka po ndodh me Instagramin e saj!

Filloerta Raçi, është këngëtarja më e dashur për publikun.

Ajo me muzikën dhe tekstet e saj i ka bërë për veten një numër të madh adhuruesish ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Por, Fifi vetën e saj e ka provuar edhe në një format shumë të vështirë, atë të qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Albania Vip.

Ajo është futur në shtëpinë më të madhe në Shqipëri, duke treguar se është një femër shumë e fortë.

Derisa Fifi është në shtëpinë e Big Brother Vip, në Instagramin e saj dikush po kujdeset që të publikojë foto provokuese të këngëtares.

Sot i është publikuar një foto ku këngëtarja shfaqet joshëse, ndërsa gjoksi i saj i ekspozuar merr gjithë vëmendjen.