Fifi flet për dasmën: Do dëgjohet nga Shkupi në Shkodër, e dua tradicionale

INA
INA

21/12/2023

Këngëtarja e njohur Fifi ka qenë e ftuar në “Wake Up” ku ka folur për eksperiencën e saj si nënë, pjesëmarrjen e saj në “DWTS” dhe për karrierën.

E pyetur nëse do kemi dasmë së shpejti, Fifi shprehet se edhe mund të ndodhë, por nuk e kanë diskutuar ende një gjë të tillë. E vetmja gjë e sigurt sipas Fifit është se dasma e saj do jetë e madhe, tradicionale dhe se do dëgjohet nga Shkupi në Shkodër.

Neada Muça: Ti nënë je berë, po a ke dëshirë të bëhesh dhe nuse?

Fifi: Avash, avash.

Neada Muça: Ke ndonjë plan?

Fifi: Unë dua një dasmë tradicionale, nuk dua të bëj një ceremoni me 50 veta. Unë po u martova do e marrë vesh nga Shkupi në Shkodër themi andej nga ne. Dasma ime do dëgjohet Shkup e Shkodër. Nuk e kam folur akoma me Aldisin sepse nuk kemi qenë në atë fazë që kam dashur për të folur për dasmë. Kemi plane shumë më të bukura përpara, dasma është një gjë qejfi, ne çunin e kemi bërë.

Ndër të tjera Fifi shprehet shumë mirënjohëse dhe falënderuese ndaj Zotit që ka një shëndet të plotë, falënderon nënën e saj për mbështetjen që i ka dhënë sepse sipas këngëtares nëse nuk do ishte për nënë e saj, ajo nuk do ishte kjo që është sot. Madje është tepër falënderuese edhe për partnerin e saj Aldisin, që e konsideron si një mbështetje shumë të madhe. Sipas Fifit ai nuk e lë të mendojë për shumë gjëra pasi është ai që mendon për të dhe është ai që i jep dorën dhe i jep kurajo për çdo gjë.

Top Channel

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ