Fifi flet për lidhjen e saj dhe tregon raportin me partnerin: Është e komplikuar

Që nga rënia drastike në peshë, Fifi ka qenë në qendër të vëmendjes, jo vetëm për pamjen e jashtme, por edhe për jetën e saj private.

Të shtunën e kaluar, Fifi ishte e ftuar tek “Shiko Kush Luan” dhe gjatë sfidës “ndaje ose haje” këngëtarja zbuloi një detaj nga jeta personale.

Tatuazhi “straçiatella” që kishte në trup lidhej me të dashurin e këngëtares, sepse kjo ishte mënyra se si ajo e quante me përkëdheli.

Ndërkohë, në “after party-n” e Luana Vjollcës, këngëtarja dha disa detaje të tjera.

E pyetur nëse është single apo në një lidhje, Fifi tha se është në një marrëdhënie të komplikuar dhe për më tepër, mendon se është ajo që e do më shumë partnerin.

Ndërsa mes një doktori dhe një “bad boy”, Fifi zgjodhi këtë të fundit.

Para pak ditësh, ajo hoqi nga Instagram të gjithë personat që ndiqte përveç Xhuljo Tabakut, i cili dyshohet të jetë djali që i ka vjedhur zemrën.