Fifi paralajmëron projektin e ri

Veç angazhimit në koncerte të shumta gjatë verës, këngëtarja e njohur Filloreta Raçi-Fifi po punon edhe për projekte të reja.

Kur jemi te kjo e fundit, Fifi duket se tashmë ka finalizuar projektin e ri, i cili do publikohet së shpejti, shkruan rtv21.tv

Kështu ka bërë të ditur vet Fifi përmes një fotosesioni të ri që e ka publikuar në Instagram.

Fifi njoftoi se kënga e re pritet të lansohet së shpejti dhe është një bashkëpunim, por nuk ka zbuluar emrin e artistit që ka punuar në këtë duet.

“365 po vjen, Fifi ft?”, ka shkruar Fifi poshtë fotografive të publikuara në Instagram.

Bashkëpunimi me reperin Gjiko “Djegi krejt” mbetet projekti i fundit i Fifit. “Djegi krejt” u publikua këtë muaj dhe deri më tani ka mbledhur mbi mbi katër milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube.