Fifi po vjen në duet me Bllekin, publikon disa sekuenca të këngës

0

Fifi ka bashkuar forcat me Bllekin për këngën e re.

Një emër që numëron disa bashkëpunime me artistë është edhe Fifi, e cila ka zgjedhur që edhe këngën e re ta sjell duet, shkruan lajmi.net.

Ajo ka bashkëpunuar me Bllekin për projektin e ri, titulli i të cilit është “Mbidozë”, por ende nuk kanë dhënë një datë të publikimit.

Në rrjete sociale, Fifi ka postuar një video, në të cilën sjell disa sekuenca të asaj kënge dhe shkruan “@bllekibllekk #mbidozë 🔥“.

View this post on Instagram

@bllekibllekk #mbidozë 🔥 #comingsoon‼️

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on