Fifi reagon për lajmet se ajo ka rënë në peshë

INA
INA

21/03/2024

Fifi reagon për lajmet se ajo ka rënë në peshë

Lajmet për humbjen në peshë të këngëtares Fifi, duket se nuk kanë ndikuar mirë tek ajo.

Fifi ka postuar në InstaStory një pjesë të lajmit ku shkruhet se këngëtarja ka humbur 18kg pas lindjes, ku supozohej se gjatë një interviste për median, ajo kishte treguar ‘sekretet’ e rënies nga pesha.

Ajo e ka cilësuar artikullin një “gënjeshtër makabër” duke pyetur se kush janë këta njerëz që shpifin për të, pasi që nuk ka përdorur asgjë për tu dobësuar.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

INFO

NA NDIQ