Fifi të premten publikon këngën e re

Picture of INA
INA

28/09/2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Ajo në një postim në rrjete sociale për fansat theksoi se ky projekt do të lansohet këtë të premte (29 shtator).

“Trëndafil blu, publikohet këtë të premte”, ka shkruar ajo.

Kjo vjen pas lajmit se do të jetë pjesë e spektaklit të famshëm, “Dancing With the Stars”.

Fifi këtë vit vlen të ceket se ka qenë mjaft aktive me projekte muzikor, gjersa solli tri bashkëpunime.

“Pare” në bashkëpunim me Donjeta Morinën, “Unaza e Dashnisë” me Bes Kallakun dhe “Lali” me Young Zerkën.

Megjithatë, 29 vjeçarja ka qenë më pak aktive me koncerte, teksa akuzua organizatorët e klubeve që nuk e kishin ftuar për të performuar.

TË FUNDIT
18 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
22 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
22 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
22 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
1 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

ME TE LEXUARA

22 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
22 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
22 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
18 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240713_111407

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

ada deda

Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV

dea

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Screenshot_20240712_212002

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

Screenshot_20240712_212002

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

INFO

NA NDIQ