Filipçe: Politikat e LSDM-së nuk do të ndërtohen kurrë nga një rreth i vogël njerëzish

Picture of INA
INA

01/07/2024

Kryetari i ri i zgjedhur i LSDM-së, Venko Filipçe thotë se politikat e LSDM-së kurrë nuk do të ndërtohen nga një grup i vogël njerëzish. Filipçe në Top Tema potencoi se LSDM-në do ta udhëheq me të gjithë integritetin personal, pasi që siç tha përgjegjësia është e tij.

Më tej Filipçe theksoi se zgjedhje e tij në krye të LSDM-së është legjitime dhe legale, dhe se është konfirmuar edhe nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Ndërkaq kryetari i ri i LSDM-së Venko Filipçe paralajmëroi shumë punë dhe rikthimin e partisë fituese.

TË FUNDIT
4 minuta
LSDM për arsyetimin e Mickoskit: A patën të njëjtat probleme ministrat e tij?!
16 minuta
Qeveria u kompletua, Kuvendi zgjodhi zëvendësministrat
18 minuta
“Pyete babin tënd! S’mund të flisni për dinjitet kombëtar”/Përplasje e ashpër mes Zejdit dhe Shaqirit në Kuvend
1 orë
Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare
1 orë
Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!

ME TE LEXUARA

17 orë
Mickoski sqaron se kush ja pagoi harxhimet djalit dhe pse udhëtoi me kushte klasi biznesi drejt SHBA-ve
1 ditë
Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë
6 orë
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
1 ditë
Takim i Durmishit me ambasadoren gjermane Dreksler: Gjermania është partneri ynë më i madh tregtar dhe mbështetës në reforma, siç dëshmohet nga Procesi i Berlinit
2 orë
Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë

LEXO MË SHUMË

hristijan mickoski

LSDM për arsyetimin e Mickoskit: A patën të njëjtat probleme ministrat e tij?!

Kuvendi gashi parlamenti maqedonise

Qeveria u kompletua, Kuvendi zgjodhi zëvendësministrat

rijad shaqiri

“Pyete babin tënd! S’mund të flisni për dinjitet kombëtar”/Përplasje e ashpër mes Zejdit dhe Shaqirit në Kuvend

63966BD2-B758-4ED5-9370-0599EA2B88F0

Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare

policia

Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!

stadiumi tetoves

Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë

blerim bexheti

Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni

moti shiu

Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

arben taravari

Taravari – Melsom: Thellimi i bashkëpunimit në shëndetësi

INFO

NA NDIQ