Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

INA
INA

1 Qershor, 2023

Luizi dhe Olta gjatë qëndrimit në Big Brother kanë qenë super rival me njëri-tjetrin.

Së fundmi dyshja janë shfaqur në një pozë ku krahas kanë shkruar: Filloi.

Me siguri dyshja po paralajmërojnë fillimin e xhirimeve të filmit të shumëpërfolur.

Oltën dhe Luizin do ti shikojmë si personazh kryesor megjithatë deri më tani nuk janë zbuluar shumë detaje.

Dyshja shfaqen me skenar në duar.

Ata bëjnë një dyshe super interesante në ekran dhe gjatë qëndrimit në Big Brother Vip e treguan më së miri.

Me natyrën e tyre ata fituan zemrat e ndjekësve duke u kthyer në personazhet më të klikuar dhe komentuar.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara klipi

Del libri i parë për Luizin- Në mes të kaosit (FOTO)

luizi

Ja sa paguhet Luiz Ejlli për një reklamë në Instagram?

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana Vjollca: Ngushëllime dëshmorit dhe respekte Policisë së Kosovës

dafina zeqiri

Bashkëpunim me Mozzik? Kjo video e Dafinës na bëri të gjithë të dyshojmë për projektin e ri

dancing with the Stars

Pas Olta Gixharit, konfirmohet anëtarja tjetër e jurisë së “Dancing With The Stars”

efi-luizi

Efi flet për Luizin dhe Kiarën

noizy

Noizy i gatshëm për në Mitrovicë

Luiz Ejlli Afrim Bunjaku

Luizi me fjalë prekëse pas vrasjes së policit të Kosovës: U vra babai i tre fëmijëve, nuk do të jeni vetëm

ronaldo-sharka

“Kristi u dërgon foto të organit gjenital ndjekësve”, Ronaldo Sharka: Ma ka treguar mua (VIDEO)

INFO

NA NDIQ