Filmit të Borës dhe Donaldit i bashkohet një tjetër personazh i njohur

INA
INA

22 Gusht, 2023

“5 herë jo” është filmi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, i cili do të shfaqet në kinema në muajin dhjetor. Ky film flet për to dhe për lidhjen e tyre të dashurisë.

Tashmë xhirimet janë drejt fundit, e çifti ka treguar se pjesë e kastit është edhe Semi Jaupaj, këngëtarja e cila është mikesha e ngushtë e Borës.

Ishte kjo e fundit ajo e cila ndau një foto ku shihet me veshjet e rolit, krah Donaldit dhe Semit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

Publikohet kolona zanore e filmit që Luizi e këndon

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

albano bogdo

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon (FOTO)

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi-aliaj

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës (FOTO)

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Luizi votoi

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër (FOTO)

INFO

NA NDIQ