“Finalistë aksidentalë”!/ Ronaldo Sharka zbulon finalistin e 4 sipas tij

Iliria News Agency
Iliria News Agency

28/04/2023

Ronaldo Sharka ishte mëngjesin e sotëm i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku foli për finalistët e “Big Brother VIP 2”.

Gazetari i njohur u shpreh se si finalist i katërt dëshiron që të jetë Krist Aliaj, pasi ai e meriton më shumë se Qetsor Ferrunaj dhe Nita Latifi.

Sipas tij, Dea Mishel e meritonte finalen, por nëse Olta Gixhari nuk do të ishte larguar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ajo nuk do ishte aty.

Ronaldo shtoi se edhe po të ishte Armaldo Kllogjeri në “Big Brother VIP”, Dea dhe Kristi nuk do ishin aty.

“Ky format ndonjëherë është edhe çështje fati. Dea dhe Kristi janë finalistë aksidentalisht”, tha gazetari i njohur.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ