Ja kush është finalisti i katërt, sondazhi nga ‘image’

Iliria News Agency
Iliria News Agency

29 Prill, 2023

Sipas një sondazhi të zhvilluar nga platforma  inazh në rrjetet sociale, rezulton se Nita Latifi është  finalistja e katërt.

Nga mbi 650  votues në fanpage të kësaj platforme, 283  i ka marr Nita, 215 Kristi ndërsa Qetësori ka marrë 152 vota.

Në këtë sondazh kanë votuar nga Shqipëria, por një pjesë e madhe nga Kosova, pjesa tjetër nga diaspora.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ