Fishkëllohet kryeparlamentari Xhaferi dhe ministrat në festën e Ilindenit në Krushevë (VIDEO)

ina-online
ina-online

02/08/2023

Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, me të mbërritur në Meçkin Kamen në Krushevë për shënimin e 120 vjetorit të Kryengritjes së njohur të Ilindenit, është fishkëlluar nga manifestues të ndryshëm.

Delegacioni shtetëror i përbërë edhe nga ministrat përpos fishkëllima është përcjell edhe me thirrje të tjera urrejtëse që janë dëgjuar në kor. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stefan bogoev

Bogoev: Jam i sigurt për një fitore të dyfishtë në zgjedhjet e Frontit Evropian

bora gjermani dimri

Gjermania paralizohet nga reshjet e dëborës, pezullohen qindra fluturime. Në Bavari u regjistrua sasia rekord prej vitit 1933

Leonard ademi

“Nuk e dinë se nënën ua kanë vra”, vëllai i Liridona Ademit tregon çfarë i thanë fëmijët pas krimit të rëndë në Prishtinë

arben taravari ziadin sela

Arben Taravari: ASH e fortë dhe unike, ka vite që lexojmë lajme për përçarje

3fb9fdb9-5211-407a-a732-9132e4550a33-1392x815

Mexhiti, Kasami dhe Gashi takojnë Islam Aliajn, deputetin shqiptar në Zvicër

Ilire Dauti

Deputetja që zhvillon betejën për shqiptarët pa nënshtetësi

Boban Stefkovski Gazi Baba

LSDM: Kryetarët e VMRO-së marrin 1500 euro rrogë, ndërsa qytetarëve të Gazi Babës u kanë borxhe

moti dimer acar temperatura

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

bujar-osmani-kovacevski-ahmeti

Ky do të jetë kryeministri i parë shqiptar në Maqedoni ?! (FOTO)

INFO

NA NDIQ