Fitimet e Neymar te Al Hilal në vit, muaj, javë, ditë, orë dhe minutë

ina-online
ina-online

14 Gusht, 2023

Një nga transferimet më të befasishme të kësaj verë është shumë afër të ndodh, Neymar është në prag të largimit nga Paris Saint Germaini.

Braziliani shpejt pritet të udhëtojë drejt Arabisë Saudite për të kryer testet mjekësore te Al Hilal, ky për dy sezone pritet të fitojë 160 milionë euro – kurse PSG nga ky transferim 100 milionë euro.

Me këtë rast tashmë janë kalkuluar fitimet e detajuara të 31-vjeçarit.

Neymari do të fitojë 80 milionë euro në vit, 6.7 milionë në muaj, 1.5 milion në javë, 216 mijë euro në ditë, 9000 mijë euro në orë dhe 150 në minutë.

Gjithashtu thuhet se klubi arab i ka premtuar lojtarit se mund t’ia paguajë gjysmën e pagës menjëherë në rast se pranon kalimin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

adnan-januzaj

Januzaj nga La Liga sërish rikthehet te Premier Liga

vinicius

Realit i rikthehet ylli brazilian, Vinícius gati për derbin e Madridit

massimiliano-allegri_15r5yo9lfzicg1kw8p87d4nrer

Allegri shpërthen pas humbjes: Titulli? Nëse jemi në top katër është sukses

barcelona kampion

Përmbysja e çmendur e Barcelonës ndaj Selta Vigos

lukaku

Lukaku: Mjaftoi një telefonatë që të kaloja te Roma, Mourinho e di mirë çfarë burri jam unë

Hajrulla Ceku

Kosova planifikon ti ndërtoj 27 stadiume brenda 5 viteve

karate kosova medalje

Kosova me pesë medalje në Kampionatin Ballkanik për seniorë e veteranë në Tiranë

kombetarja

Shqipëri – Bullgari, FShF del me njoftim për biletat (FOTO)

Ronaldo Al Nassr

Ronaldo: Nuk kam mbaruar ende, dua të fitojë ndeshje e trofe dhe të shënojë gola

INFO

NA NDIQ