Fitorja e dytë radhazi e Bashkimit

Picture of INA
INA

20/08/2023

Liga e dytë startoi javën e kaluar! Në javën e parë KF Bashkimi nga Kumanova si vendës mposhti Ohrid Lihnidos me rezultat 1-0.

Të shtunën pasdite në ndeshjen e dytë si nikoqirë, ekipi i Bashkimit me rezultat 2-1 e mposhti Pobedën e Prilepit, ndërsa golat i kanë shënuar Besim Mustafi (10’) dhe Egzon Aziri (61’), njofton open-tv

Është hapur seria e mirë pozitive, dy ndeshje të vështira si vendës dhe plotë 6 pikë!

Në javën e ardhshme skuadra e Bashkimit luan si mysafir me Osogovën në Koçanë.

TË FUNDIT
3 orë
Mbeti jashtë listës për Euro 2024, Cikalleshi përcjell një mesazh
3 orë
Arsenal do të largojë tre yjet e saj duke siguruar 140 milionë euro
3 orë
Flick kërkon yllin e rivalëve të katalanasve
3 orë
Një nga portierët më të mirë në botë nuk mori ftesë për në Euro 2024
3 orë
Pas Mbappes, edhe një përforcim tjetër prej 110 milionë eurove

ME TE LEXUARA

1 ditë
Këta janë 26 lojtarët e ftuar nga Shqipëria për Kampionatin Evropian
1 ditë
VIDEO/ Mirlind Daku e merr vesh ftesën e Sylvinhos nga televizori, familjarët festojnë me armë
1 ditë
FOTO/ Dy kumanovarët në listën e Kombëtares për EURO 2024
11 orë
Silvinjo: “Zgjidhja jo e lehtë, dëshirojë të merrja 35 futbollist…”
11 orë
Silvinjo: Abrashi do të na ndihmojë shumë në Kampionatin Evropian
11 orë
Emri surprizë i Silvinjos në listën e “Euro 2024” është Medon Berisha
1 ditë
Lewandowski realizon super gol ndaj Sevilla, Cancelo me asistim të bukur
3 orë
Pas Mbappes, edhe një përforcim tjetër prej 110 milionë eurove
1 ditë
Pep Guardiola do të largohet nga Manchester City

LEXO MË SHUMË

sokol cikaleshi

Mbeti jashtë listës për Euro 2024, Cikalleshi përcjell një mesazh

arsenal

Arsenal do të largojë tre yjet e saj duke siguruar 140 milionë euro

Hans flik hansi flick

Flick kërkon yllin e rivalëve të katalanasve

courtois

Një nga portierët më të mirë në botë nuk mori ftesë për në Euro 2024

perez real

Pas Mbappes, edhe një përforcim tjetër prej 110 milionë eurove

Medon Berisha

Emri surprizë i Silvinjos në listën e “Euro 2024” është Medon Berisha

Albania's Amir Abrashi reacts after the Euro 2016 Group A soccer match between Romania and Albania at the Grand Stade in Decines-­Charpieu, near Lyon, France, Sunday, June 19, 2016. Albania won 1-0. (AP Photo/Laurent Cipriani)

Silvinjo: Abrashi do të na ndihmojë shumë në Kampionatin Evropian

sylvinjo silvinjo

Silvinjo: “Zgjidhja jo e lehtë, dëshirojë të merrja 35 futbollist…”

taulant seferi

FOTO/ Dy kumanovarët në listën e Kombëtares për EURO 2024

INFO

NA NDIQ