Fjolla Morina joshë në bikini, kërcen me këngën e Elvanës dhe Capital T-së

0

Fjolla është shfaqur provokative në videon e fundit.Këngëtarja Fjolla Morina ka nisur pushimet dhe nuk ka pasur se si të mungoj ndonjë imazh i saj në bikini, shkruan lajmi.net.

Linjat seksi trupore ajo i ka treguar në një video ku shfaqet duke kërcyer me këngën e Elvana Gjatës dhe Capital T, atë ‘Fustani’.Fjolla pranë videos e ka etiketuar Elvanën.