Fjolla Morina merr vendimin e papritur pas situatës së vështirë që kaloi

ina-online
ina-online

7 Shtator, 2023

Fjolla Morina mujave të fundit nuk u shfaq aspak mirë në rrjete sociale. Ajo mori trajtimin e duhur në spitalin psikiatrik dhe tashmë gjendja e saj është përmirësuar.

Dhe pas përmirësimit të shëndetit, Fjolla ka marrë vendimin e papritur.

Pas një pauze të gjatë muzikore, me sa duket Fjolla Morina do të rikthehet shumë shpejt. Këtë e ka paralajmëruar një mik i saj i cili ndau foto me artisten në Instagram duke shkruar: “Ajo do rikthehet së shpejti”. Të njëjtën fotografi, Fjolla e ka ripostuar në llogarinë e saj duke mos shtuar asgjë më shumë.

Image

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-30-19-29-46-582-edit_com.facebook.katana

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

festivali kenges shqiperi

Ja kush janë emrat e disa prej artistëve që do marrin pjesë në Festivalin e Këngës në RTSH

emina cunmulaj

Pjesë e jurisë në “Miss USA”, Emina Çunmulaj shkëlqeu në paraqitjen e fundit (FOTO)

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

INFO

NA NDIQ