Flaka pozon pa sytjena, fustani gati sa nuk i zbuloi…

0

Flaka Krelani është shfaqur provokative.

Këngëtarja Flaka Krelani në foton e re të publikuar në Instagram ka treguar shumë, shkruan lajmi.net.

Fustani i cili i mbulonte vetëm disa pjesë të trupit për pak sa nuk i nxori në pah pjesën intime. Në këtë imazh shihet se Flaka nuk ka veshur fare sytjena.

Ajo po i ruan linjat trupore duke shkuar rregullisht në palestër dhe nga atje shpesh publikon foto e video të ndryshme edhe nga ato provokative.