Adnani nga Shkupi: Ja si ndodhi përballja me tifozët “Komitët” (VIDEO)

0

Diten e djeshme ne lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedon Komitet ofenduan shqiptaret por kur disa krushq shqiptare qe mernin nuse u ndalen dhe dolen nga veturat dhe motoret ata iken nga frika dhe u shperndane menjeher. Adnani ka thënë se gjuha e urrejtjes nuk është zgjidhje.

“Ka ardhur koha që ti themi stop gjuhës së urrejtjes.

Gazetari Furkan Saliu në rrjetin e tij social ka postuar VIDEO mesazhin e Adnanit:

https://www.facebook.com/FurKlan/videos/1270131983332684