Kompozitori “Mora fjalë” rrëfen i përlotur prapaskenat e këngës (VIDEO)

ina-online
ina-online

12/11/2023

“Mora fjalë” është bërë një himn i dytë për shqiptarët dhe kënga që shoqëron Kombëtaren në ndeshjet e rëndësishme në rrugëtimin drejt “Euro 2024”.

Një video e Shkurte Fejzës që e këndoi këtë këngë në stadium, teksa të gjithë kënduan në kor, u bë menjëherë virale në rrjet, ndërkohë që ndezi debatin për autorësinë e këngës.

Këtë të shtunë në “S’e Luan Topi”, këngëtarja “u përball” me kompozitorin e këngës, Naim Gjoshin. Ai tregoi emocionet që përjetoi në stadium kur pa se të gjithë dinin përmendësh këngën e kompozuar prej tij.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

valbona

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

INFO

NA NDIQ