Flet njeriu që e ndihmoi Luizin kur mbeti në rrugë pa punë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

2 Maj, 2023

Personazhet e politikës nuk kanë ‘shpëtuar’ pa u përfshirë në fenomenin më të famshëm të momentit të formatit të .Big Brother’.

Kandidati i PS për kandidat bashkiak në Shkodër, Benet Becci ka folur në një intervistë televizive, ka folur për Luiz Ejllin, i cili shihet si pretendent për fitoren.

Vetëm pak ditë më parë Ejlli foli në Big Brother për ndihmën e dhënë nga Beci në një moment të vështirë të jetës së tij, duke e punësuar kur ishte në krye të KESH.

I pyetur mbrëmë nga gazetarja Eni Vasili, Beci tha se është mirënjohës që ai është mirënjohës dhe tha se Luizi është një djalë i mirë dhe e ka justifikuar atë punë që ka bërë.

“Ndonjëherë ndodh që ti mund të bësh shumë ndere dhe kam punuar shumë. Gjendet një mënyrë për ta kthyer nderin. Kjo është një mënyrë që të vjen fare papritur. Jam mirënjohës që ai është mirënjohës. Ai është një djalë i mirë i cili ka qenë dhe e ka justifikuar atë punë që ka bërë”, tha Beci.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vucic erdogan

Vuçiqi i lutet Erdoganit që t’i ndihmojë rreth situatës në Kosovë

ramush haradinaj

AAK e Haradinajt inicon mocion votëbesimi për Qeverine Kurti

veriu i kosoves policia kosoves

Sulmohet një mjet i Policisë së Kosovës në Zveçan

rama kovacevski

Tensionet në Kosovë, Rama nga Bratislava: Po ta donit takimin “të nxehtë”, të kishit sjellë serbët

kfor rakiq

VIDEO/Ushtari i KFOR-it ia numëron Rakiqit dhunën e serbëve: S’lejojmë të përsëritet më

gazetaret veri sulm

Sulmohen gazetarët në Zveçan, goditet fizikisht gazetari i RTV21 (VIDEO)

stanishiq simatoviq

Stanishiqi dhe Simatoviqi dënohen me nga 15 vjet burgim për krime lufte në Bosnje e Kroaci

erdogan Selçuk Bayraktar

Pasardhësi i Erdoganit, dhëndri që projektoi dronet Bayraktar

veteran serb

Veteranët serb nga Beogradi si tentuan të futeshin në Leposaviq (FOTO)

INFO

NA NDIQ