Flori i kthehet dashurisë së vjetër: Thjesht të dua

0

Flori Mumajesi u bë i gjallë pas një kohe të gjatë.
Flori Mumajesi muajt e fundit ka qenë i komentuar për shkak të zhdukjes si nga skena muzikore ashtu edhe nga rrjetet sociale.
Por, së fundi ai ka filluar të aktivizohet dhe atë, duke hedhur poshtë gjithë dyshimet se po largohet nga muzika.Përmes postimit të fundit në Instagram, këngëtari tregoi edhe një herë dashurinë që ka për muzikën.
“THJESHT TE DU…”, ishte mbishkrimi që ai ia ka lënë fotos, ku shihet me mikrofon në duar.