Flori Mumajesi i del publikisht në mbrojtje Sara Gjordenit

INA
INA

16/03/2024

Ditën e djeshme, kryeartijkujt e mediave rozë janë përfshirë me deklaratën e babait të Sarës, i cili akuzoi nënën e ish-banores për tradhi dhe gjithashtu mohoi dhunën e ushtruar ndaj ish-bashkëshortes së tij.

Pas kësaj deklarate, Sara ka reaguar tepër e revoltuar ndaj akuzave të rënda të bërë nga babai i saj. Përmes disa postimeve të bërë në profilin e saj të Instagramit, Sara ka publikuar disa dokumenta, të cilat vërtetojnë arsyen e vërtetë të ndarjes së prindërve të saj. Sipas dokumentave, kanë qenë problemet ekonomike ato që kanë çuar prindërit e Sarës drejt ndarjes.

Ish-banorja e BBV e ka konsideruar atë si qenien më të ulët në tokë, duke i konsideruar deklaratat e tij si një braktisje për herë të dytë.

Ditën e sotme, këngëtari i dashur i publikut shqiptar, Flori Mumajesi i ka dalë në mbrojtje publikisht Sarës, madje duke e quajtur se në këtë histori është motra e tij dhe jo vajza e një njeriu si ai.

Teksa ka publikuar në Instastory videon e babait të saj, Flori ka shkruar:

“Ky e quan veten baba, si një gjë e keqe, neveri. Sara Gjordeni në këtë histori je motra ime dhe jo vajza e një njeriu si ky”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ