Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

INA
INA

04/03/2024

Aktori i humorit Florjan Binaj jo pak herë ka komentuar dhe ironizuar BBV.

Kësaj rradhe ishin Meritoni dhe Ilnisa ku me një story ka ironizuar këta të fundit duket shkruar :

“Të gjithë bejnë gabime te pafalshme perveç Meritonit dhe Inises” – Friedrich Nietzsche

Ku më pas në storyn pasardhës nuk ka harruar të komentojë dhe ish fituesit duke i vlersuar ata në krahasim me këtë edicion :

“Me githe respektin per ish fituesit, ka pasur me pak helm ne vitet e shkuara kur ata kane fituar…këto nepërkat e sotshme e kanë helmin vdekjeprures!”

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ