“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Picture of INA
INA

23/06/2024

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel.

Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë.

Edicionin e tretë të “Big Brother Vip” fituese u shpall Egla Ceno.

Pas përfundimit të “BBV3”, ish-banori Meriton Mjekiqi ka kaluar ditët duke u relaksuar së bashku me patneren e tij, Ilnisa Agollin.

E duket se tashmë Meritoni i është rikthyer punës, jo si moderator por në muzikë.

Ditën e djeshme ka treguar se së shpejti do të publikohet kënga e tij e re, ku na ka zbuluar edhe një rresht nga teksti i këngës.

Zemer mos ja fut lshoja ujin…

TË FUNDIT
49 minuta
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
4 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
5 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
6 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
6 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
1 ditë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij
6 orë
“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)
6 orë
Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë
6 orë
Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)
6 orë
Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)
5 orë
Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur
4 orë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
49 minuta
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

enca haxhiaj

Enca shfaqet e veshur e tëra në të bardha (FOTO)

Luizi Kiara

Ish banorja e BBVA shkon ta shoh vajzën e Luit dhe Kiarës, i bën dhuratën e bukur (FOTO)

shanen doherty

Mjeku zbulon se si ishin momentet e fundit të aktores para se të ndërronte jetë

flori

“I zhdukur” prej kohësh, këngëtarja e njohur flet për Flori Mumajesin (FOTO)

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

INFO

NA NDIQ