Formacionet Barcelona – Lyon

0

Sonte zhvillohet ndeshja mes Barcelona – Lyon, në Ligën e Kampionëve
Ndeshja është kthyese dhe zhvillohet për kualifikim në çerekfinale.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Lyon, ka përfunduar me rezultat 0-0.

Formacionet: