Formacionet zyrtare: Lens – PSG

Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/01/2023

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Lens – PSG.
Ekipi francez kërkon fitoren e radhës në Ligue 1.

Paris Saint Germain ka përballë Lens, që pozicionohen në vendin e dytë pas tyre në tabelë.

Kjo do ta bëj ndeshjen edhe më interesante, shkruan lajmi.net.

Kujtojmë që kampioni në fuqi në këtë takim do jetë pa yllin Neymar Jr pasi u ndëshkua me karton të kuqë dhe pa kampionin e botës, Leo Messi që nuk është rikthyer ende me ekipin.

Ndeshja fillon nga ora 20:45.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

adrion pajaziti

Adrion Pajaziti, lojtari më i mirë i muajit mars në Premier Ligën 2

broja

Gazetari anglez tregon planet e Brojës: Armando synon lart për lëvizjen e radhës

rakitic

Rakitic kujton kohën e tij ‘të errët’ europiane, te Barcelona: “Mund të kishim fituar edhe dy ose tre Champions League”…

sergi roberto

Barcelona shpërblen kapitenin, pas sugjerimit të trajnerit. Gati rinovimi me Sergi Roberto

dashmir beari

Në Poroj të Tetovës u varros trajneri i njohur i futbollit, Dashmir Beari

luis alberto

Luis Alberto: Kam kërkuar largimin nga Lazio, nuk dua të marrë 1 euro më shumë nga ky klub

uefa nations

UEFA përditëson renditjen, Italia dhe Gjermania mund të përfaqësohen me 5 skuadra

roma

Roma feston fitoren ndaj Milanit me legjendën e Interit

Jurgen Klopp

“Nuk e dija që mund të luanim kaq keq…!”

INFO

NA NDIQ