Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen West Ham – Arsenal.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net.

Skuadra e Arsenal futet në këtë takim për të marrë tre pikët, pasi tashmë Manchester United janë afruar në vetëm tre pikë diferencë.

West Ham në anën tjetër do të tentojë që para tifozëve të vet të bëj befasinë dhe t’i prishë planet e Unai Emery.

Ndeshja do të fillojë në ora 13:30. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të skuadrave. /Lajmi.net/

Formacionet zyrtare: