Formacioni i mundshëm ‘bombastik’ i Interit për sezonin e ri

Picture of ina-online
ina-online

11/08/2023

Scudetto do të rikthehet në Milano: Ja si do të duket Interi i sezonit të ri.

Ka qenë dje dita e blerjeve të reja në Milanon zikaltër.

Lazar Samardzic dhe Emil Audero kanë kryer vizitat mjekësore për llogari të Interit dhe presin tashmë t’i bashkohen skuadrës së Inzaghit për të kryer pjesën e mbetur të kësaj faze përgatitore deri në ndeshjen me Monzan më 19 gusht.

Me mbërritjen e Samardzuc, Inzaghi ka kompletuar tashmë edhe mesfushën dhe gjithë fokusi i merkatos pritet të jetë te sulmi.

TË FUNDIT
19 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!
22 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
22 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
22 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
22 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

ME TE LEXUARA

22 orë
Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë
22 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus
22 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
22 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
22 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
19 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

LEXO MË SHUMË

kombetarja turke turqia

Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

toni kroos kros

“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer

Gennaro Gattuso

Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit

kombetarja-kuq-e-zi

Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!

Thiago Motta

Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

kombetarja kuq e zi

Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë

kombetarja

Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

belingam real madrid

Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies

CHelsea

Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?

INFO

NA NDIQ