Forumi i Gruas – Alternativa dega Tetovë: Ngrijmë aktivitetet partiake

Picture of ina-online
ina-online

10/08/2023

Forumi i Gruas – Alternativa dega Tetovë: Ngrijmë aktivitetet partiake

Pas zhvillimeve të fundit në partinë tonë, që e rritëm dhe u kujdesëm për të është e papranueshme sjellja autoritare e organeve të partisë për të fyer dhe për të mos njohur vendimet e mbledhjes së kuvendit të degës si organ vendimarrës dhe legjitim konform statutit partiak.

Të indinjuar për këtë qasje rigoroze dhe shpërfillëse, ne Forumi i Gruas së Alternativës në Tetovë, njoftojmë opinionin se do të ngrijmë çdo aktivitet partiak në degën tonë, ndërsa me këtë rast mbështesim pa hezitim vendimet e kuvendit të degës për të mbështetur Dritan Bexhetin si kryetar të degës.

Anëtaret e Forumit të Gruas Alternativa – Tetovë:

1. Arita Nesimi – Kryetare e Forumit të Gruas – dega Tetovë
2. Lindita Emini
3. Bjondina Ziberi
4. Elita Aliu
5. Xhanaj Memedi
6. Fetije Imeri
7. Azemije Azizi
8. Valjeta Elmazi
9. Gonxhe Bekiri
10. Altuna Memedi
11. Xhejda Halili
12. Selvije Ramani
13. Shpresa Ziberi
14. Pendije Nesimi
15. Shenure Memedi
16. Valjeta Demiri
17. Fatime Hamdi
18. Gulxhan Memeti
19. Arta Saliu
20. Hirmete Shabani

TË FUNDIT
34 minuta
Në Shkup është gjetur i vdekur një shtetas i Kroacisë
36 minuta
Bajrami: Ndryshimi solli lirinë për dhunuesit e 27 prillit
37 minuta
Pesë të dënuarit për ngjarjet e 27 prillit sot janë liruar me pushim prej 30 ditësh
50 minuta
Themelohet organ i përbashkët i koalicionit VLEN
2 orë
BDI në “lucidum intervallum”

ME TE LEXUARA

6 orë
Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë
1 ditë
MPB me apel: Kujdes nga mashtruesit që ju lajmërojnë në telefon dhe luajnë rolin e policëve
2 orë
BDI në “lucidum intervallum”
1 ditë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
6 orë
Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi
1 ditë
VLEN: BDI dhe satelitët e saj vazhdojnë të shpifin
50 minuta
Themelohet organ i përbashkët i koalicionit VLEN

LEXO MË SHUMË

MPB-policia-maqedonise

Në Shkup është gjetur i vdekur një shtetas i Kroacisë

naim bajrami

Bajrami: Ndryshimi solli lirinë për dhunuesit e 27 prillit

cavkov te denuarit 27 prilli

Pesë të dënuarit për ngjarjet e 27 prillit sot janë liruar me pushim prej 30 ditësh

vlen komisioni

Themelohet organ i përbashkët i koalicionit VLEN

naser-pajaziti

BDI në “lucidum intervallum”

cavkov te denuarit 27 prilli

Çavkov del nga burgu

venko filipce

Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

INFO

NA NDIQ