Forumi i Gruas së Besës në Tetovë stërmbush shtëpinë e kulturës(FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/02/2023

Mijëra gra, të cilat nuk i ka nxënë Pallati i Kulturës në Tetovë kanë qenë prezente sonte në Konventën Themeluese të Forumit të Gruas të Lëvizjes BESA- Dega Rajonale Tetovë, të cilat kanë zgjedhur kryetaren Kaltrina Beqirin.

Kjo tregon një rritje enorme dhe shtim të përkrahjes për Lëvizjen BESA, ngase vetëm Forumi i Gruas – Dega Tetovë po stërmbush salla të cilat partitë tjera nuk arrijnë të bëjnë tubime./TS

https://fb.watch/iupQN17k2Y/?mibextid=v7YzmG

https://www.facebook.com/103200426021308/posts/pfbid02bR8Lm6mgw55Y5V2Bb36u37HB2JdMR18jN5LVF6ZC34LwnQtfhqQJkzqnsJhzWv1hl/?mibextid=UUgoR4

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zgjedhjet-maqedoni

Në Dibër dhe Qendër Zhupë më shumë votues sesa banorë

bujar osmani

Bujar Osmani: Në Kosovë flamuri shqiptar nuk është zyrtar, në Maqedoni është obligim i kryetarëve të komunave

oliver spasovski

Spasovski: Nuk dorëzohemi, pensionin minimal e rrisim në 20 mijë denarë

anita-angellovska bezhovska

Angellovska- Bezhoska paralajmëron ulje deri në 4 % të inflacionit

Screenshot_2024-04-19-19-07-50-881_com.android.chrome-edit

Prani e madhe e njësive policore në Haraçinë të Shkupit

Klasa_zbrazet_Banka-600x347-1

MASH i ka njoftuar shkollat se ditët jopune për shkak të zgjedhjeve do të punohen të shtunave

Taravari: Derisa Fronti improvizon teatër të fëmijëve, VLEN dëgjon hallet e popullit

qeveria-serbe-vucic

Vuçiq në ankth nga fitorja e VLEN-it në Maqedoni

zjarr

Zjarret në Parkun Kombëtar “Sharr”, për një muaj digjen mbi 400 hektarë

INFO

NA NDIQ