FOTO/Feta Alimi nga burgu shkruan: Familja e Krenarit ka deponuar shtëpinë për të dal unë nga burgu!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/03/2023

E kam për obligim moral e familjar te ja uroj Krenarit postin e ministrit!
Ket e bej jo se jam ne burg e ai eshte Minister i Drejtesis e kam ndonje interes,kush më njeh mir nuk mê ben kjo përshtypje fare.
Por diçka tjeter eshte e kjo eshtë:?
Ps:
Shum pak njerz e din se familja e Krenarit ka deponu shtëpin per të dal Unë nga burgu.
E kjo tregon shum për karakterin e Tij.
Ne gjith e dim se “Malli me shpirtin jan si,thoni me mishin”
Për kët unë e familja ime i jemi mirënjohes Krenarit dhe familjes se Tij për jet e mot!
Urime Krenar Lloga e dilsh faqebardh!

 

https://www.facebook.com/feta.alimi/posts/5863174130457244

 

 

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

lindita ahmeti

ITSHKSH përkujtoi studiuesen Lindita Ahmeti

IMG_1415

Vuçiq ankohet në OKB: punët e Maqedonisë së Veriut s’i pengon Serbia, por Albin Kurti

inbound5716384559552820021

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

speciazilanta

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

inbound1570935745553072141

Shefja e UNMIK-ut: Vazhdoj ta theksoj kërkimin e përgjegjësisë për incidentin në Banjskë

vucic vjosa osmani

Nis seanca për Kosovën në OKB, Osmani përball Vuçiqit

ASH

ASH: Ranë maskat, Mickoski shpalosi bashkëpunimin që ka me opozitën shqiptare

pasaporta

Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

inbound8095449253420538831

Valbona Adili Emini: Pabarazia gjinore në politikë ndihet kudo edhe pse kemi gra të forta e të emancipuara

INFO

NA NDIQ