FOTO/Ilir Meta pushime luksoze në Skiathos Greqi. Nje dhomë e zakonshme 630 euro

ina-online
ina-online

28 Gusht, 2023

Ish-presidenti shqiptar, Ilir Meta ka zgjedhur Skiathos-in e Greqisë, gjegjësisht Elivi Hotel për të kaluar pushimet.

Hoteli luksoz, i ndërtuar në formën e vilave, ka cmimet më të shtrenjta në zonë.

Çmimi mesatar i një dhome është 630 euro. Një punonjës i hotelit i konfirmoi gazetës TemA praninë e tij në hotel.

Meta është aty në shoqërinë e familjes së vet. Kjo është dhe arsyeja që nuk ka qenë shumë prezent në shtyp këto ditë, ndryshe nga Berisha që duket i shqetësuar dhe ka lënë dhe shëtitjet në Lalëz./ Tema

Ilir Meta pushime luksoze në Greqi, ku një dhomë e zakonshme kushton 630 euro

Ilir Meta pushime luksoze në Greqi, ku një dhomë e zakonshme kushton 630 euro

Ilir Meta pushime luksoze në Skiathos Greqi. Nje dhomë e zakonshme 630

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

universiteti tiranes

Sot nis viti i ri akademik/ 20 mijë studentë ulen për herë të parë në auditore, ‘Mjekësia’ paralajmëron bojkot

Enver Bytyqi

Bytyçi: Takimi sekret në New York me Vuçiqin tri ditë para sulmit, Ja pse duan KFOR ta marr kontrollin në veri

rinas aeroporti nene tereza

Aeroporti “Nënë Tereza” shifra rekorde, 5.2 milionë udhëtarë nga fillimi i vitit

ditmir bushati

Bushati: Shqipërisë nuk i takon t’i shkelë syrin Serbisë! Përpara se të jemi euroatlantikë, kemi interesat tona kombëtare

Edi Rama

Rama: Shqipëria i bashkohet thirrjes së Qeverisë së SHBA-së për deeskalim të menjëhershëm në kufi

durres-plazh-bregdet

Bumi turistik dështon të sjellë bum ekonomik

Edi Rama

​Rama shpjegon kërkesën që KFOR të marrë kontrollin në veri: Reagimet i quan dhimbshme e qesharake

edi rama

Rama në Berlin: Shqipëria, 100% jashtë ndikimit rus

policia italiane

Vritet me armë zjarri në rrugë 35-vjeçarja shqiptare në Firence

INFO

NA NDIQ