FOTO/ Ja kush janë katër finalistët e Big Brother VIP Kosova 2

ina-online
ina-online

27/01/2024

Finalistët e Big Brother VIP Kosova 2 janë Edona James, ish-pjesëmarrëse në Përputhen, Shqipe Hysenaj, këngëtari Blerando dhe sportisri Lumbardh Salihu.

Të katër finalistët ishin bërë pjesë e edicionit të dytë të BBVK që prej natës së parë të nisjes, derisa kanë shpëtuar plot herë nga nominimi.

Katërshja në fjalë ishin çdo herë që patën debate, përplasje e loja, por gjithsesi, nuk munguan as momentet e mira.

Emocionet e mëdha nuk munguan aspak sonte në arenën që ishte përgatitur për katër finalistët e spektaklit më të madh televiziv në vend.

Të gjithë finalistet u shprehën falënderues dhe kanë qarë nga emocionet e mëdha që i patën sonte./Klankosova.tv

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

INFO

NA NDIQ