Foto/ Ja si dukej Edona James para operacioneve plastike

INA
INA

21/11/2023

Edona James është kthyer në një nga banoret më të komentuara të Big Brother VIP Kosova 2.

Përpara se të hynte në Big Brother, Edona ka qenë pjesëmarrëse në disa kompeticione në Gjermani.

Së fundmi është bërë virale një video e saj, kur ka qenë në një show muzikor përpara se t’i nënshtrohej ndërhyrjeve estetike.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

INFO

NA NDIQ